x
Model Arama

Başvuru Şartları

Yakın Ajans olarak sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ajansımız, Internet üzerinde başvuru yapanların kişisel gizliliğinin korunmasına ve muhafaza edilmesine büyük özen göstermektedir.
Başvurularınız sinema, dizi fim, reklam, klip oyunculuğu ve modellik kategorilerinde değerlendirilecektir. Başvurularınız titizlikle incelenerek kriterle uygun görrdüğümüz başvurulara en kısa sürede cevap verilecektir.
Başvurunuz kabul edildiği takdirde Yakın Ajans ailesine katılabilmeniz için sizi görüşme ve gerekirse fotoğraf çekimlerine davet edeceğiz. Yakın Ajans , başvuruları kendi kriterlerine göre değerlendirmekte ve bunlar hakkında açıklama yapmamaktadır. Bu nedenle başvurularınızın sonucunda Ajansımıza kabul edilme konusunda bir garanti verilmemektedir. Başvuru sonucunu etkileyen unsurlardan biri de bize yollayacağınız fotoğrafın sizi en iyi şekilde yansıtmasıdır. Bize posta ile yada şahsen yaptığınız başvurularınızda bıraktığınız fotoğraflar kesinlikle geri iade edilmez . Lütfen aşağıdaki formu eksiksizce doldurunuz. (Bu form kimin için dolduruluyorsa o kişinin bilgileri yazılmalıdır). Öncelik olarak İstanbul'dan yapılan başvurular dikkate alınacaktır.

Adınız *

Soyadınız *

Cinsiyetiniz

Doğum Tarihiniz *

Boyunuz *

Kilonuz *

Saç Renginiz *

Göz Renginiz *

Ayakkabı Numaranız *

Medeni Haliniz *

Eğitim Durumunuz *

Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Mail Adresiniz *

Fotoğraf 1 (Max 5 mb)

Fotoğraf 2 (Max 5 mb)

Fotoğraf 3 (Max 5 mb)

Fotoğraf 4 (Max 5 mb)

Varsa Deneyimleriniz